Home » O nas

O nas

Medex


    Firma Handlowo-Usługowa Medex to przedsiębiorstwo prężnie działające na polskim rynku od ponad dwudziestu pięciu lat, będące autoryzowanym sprzedawcą wiodących producentów węgla w kraju, jak Polska Grupa Górnicza S.A. Tauron Wydobycie S.A., Kopalnia Eko Plus Sp. z o.o. oraz  prowadzimy stałą współpracę z Węglokoks Kraj Sp. z o.o.

    Grupa Medex od zawsze była budowana na fundamentalnych wartościach, takich jak lojalność i szacunek wobec Klienta, gwarantując produkty i usługi najwyższej jakości. Podstawową działalnością jest handel paliwami stałymi, a także świadczenie usług transportowych i sprzętem budowalnym. Pełne zaspokojenie potrzeb klienta jest możliwe dzięki bogatemu zapleczu maszynowemu, w którego skład wchodzi ponad 25 zestawów samochodowych z naczepami samowyładowczymi, kilka samochodów o małej ładowności, 7  ładowarek kołowych   Liebherr i Hitachi, koparka gąsienicowa Hitachi o masie 35 ton, koparki przeładunkowe marki Terex, koparko-ładowarki JCB, przesiewacze mobilne Metso Minerals i Sandvic. Firma posiada również kilkanaście punktów sprzedaży detalicznej na terenie całej Polski, a także wygodny i innowacyjny sklep internetowy, gdzie można zamówić węgiel z dostawą do domu.

    Dalekowzroczność, kreatywność, współpraca i szeroka wiedza w zakresie handlu opałem pozwala członkom grupy Medex na intensywny rozwój przedsiębiorstwa i stawanie na wysokości zadania. Ponieważ podejście Klientów do produktów stale ewoluuje firma Medex nie pozostaje bierna w świecie ciągłych przemian na dynamicznie rozszerzającym się rynku, dlatego stale wdraża skuteczne koncepcje, które owocują biznesowym powodzeniem. Wynikiem wzrostu innowacyjności firmy było podjęcie współpracy z Akademią Górniczo-Hutniczą w Krakowie, co przyczyniło się podniesieniem wydajności ciągu technologicznego produkcji ekogroszku. Podążając za nowymi rozwiązaniami, firma Medex nie tylko jest na krok przed konkurencją, ale przede wszystkim wychodzi Klientowi naprzeciw.

    O wiarygodności, kompetencjach i operatywności firmy świadczy szerokie grono usatysfakcjonowanych odbiorców. Zapewniamy, że firma posiada odpowiednie doświadczenie oraz wymagane zaplecze techniczne, logistyczne i doświadczoną kadrę pracowniczą pozwalającą na odpowiednie wykonanie wszelkich zamówień począwszy od dostaw węgla dla gospodarstw domowych poprzez większe zakłady przemysłowe i instytucje publiczne.Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby.
Nazwa projektu: Modernizacja sposobem na poprawę konkurencyjności i rozwój firmy "Medex".
Nazwa Beneficjenta: Firma Handlowo-Usługowa "MEDEX" Wojciech Woźniak
Wartość projektu: 1 547 230,00 zł.
Wartość dofinansowania: 734 624,80 zł.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013


Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronach:
www.rpo.silesia-region.pl
www.scp-slask.pl

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby.
Nazwa projektu:
Uruchomienie profesjonalnego składu węglowego i wprowadzenie nowego produktu kolejnym etapem rozwoju F.H.U. Medex Wojciech Woźniak

Nazwa Beneficjenta:
Firma Handlowo-Usługowa "MEDEX" Wojciech Woźniak

Wartość projektu: 1 573 800,00 zł.
Wartość dofinansowania: 749 877,00 zł.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach


Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013
Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronach:
www.rpo.slaskie.pl