Klient biznesowy

Współpracuj z profesjonalistami !Oferujemy Państwu szeroką gamę paliw stałych najwyższej jakości. Jako doświadczeni autoryzowani sprzedawcy węgla, przez lata zdobywaliśmy odpowiednią wiedzę, aby w tym czasie móc określić się specjalistami w tej dziedzinie.
Dzięki niej jesteśmy w stanie zaproponować i doradzić Państwu wybór najlepszej oferty i towaru o odpowiedniej oraz najwyższej jakości wśród węgli:

  • Ekogroszek - Skarbek, Jaret plus, Jaret, Retopal, Medex
  • Kostka
  • Gruby I
  • Orzech - I i II
  • Groszek i Groszek 5-25
  • Miał - Ia i IIa


W ostatnich latach  oferta firmy została wzbogacona o węgle ekologiczne typu ekogroszek. Jesteśmy jednym z nielicznych autoryzowanych przez Tauron Wydobycie S.A. producentów paliwa kwalifikowanego Jaret plus, przeznaczonego do kotłów retortowych.

Możemy ponadto zagwarantować dowóz towaru własnymi środkami transportu samochodowego na terenie całej Polski, a także drogą kolejową dzięki posiadanej bocznicy kolejowej. Istnieje możliwość odbioru towaru bezpośrednio z wybranej kopalni, ze składu węglowego lub z bocznicy kolejowej.


Dlaczego warto?

Naszymi odbiorcami w znacznej ilości są elektrociepłownie, ciepłownie, papiernie oraz liczne przedsiębiorstwa, składy węglowe, ogrodnictwa i w szerokim gronie indywidualni klienci na obszarze całego kraju, które poświadczają wysoką jakość oferowanych przez nas usług.


Nie czekaj! Dołącz do Nas.

Profesjonalne podejście do każdego zamówienia, elastyczność dostaw oraz gwarancja jakości i dobrej ceny ugruntowała nam bardzo dobrą opinię na rynku. Istnieje, również możliwość podpisania umowy współpracy i uzyskania odroczonego terminu płatności.

W celu omówienia i uszczegółowienia współpracy prosimy o kontakt z działem handlowym.


Skontaktuj się z nami.

Skonsultuj swoje strategiczne posunięcia z ludźmi nastawionymi na sukces i życzliwymi Tobie.


Dział Handlowy

Węgiel Workowany

Marcin Woźniak
tel. 695 555 555

biuro@medex-polska.pl
 

Węgiel Luzem

Grzegorz Dróżdż
tel. 506 106 405

biuro@medex-polska.pl

Tomasz Stysz
tel. 501 364 890

biuro@medex-polska.pl

Marek Dziki
tel. 501 389 168

biuro@medex-polska.pl